Warning: include(/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 52

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.3/lib/php') in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 52
ALEKSANDRA WOLSKA - JĘZYK ANGIELSKI | Centrum Kultury i Tańca

ALEKSANDRA WOLSKA – JĘZYK ANGIELSKI

Posted by on Paź 19, 2016 in Blog | 0 comments

ALEKSANDRA WOLSKA – JĘZYK ANGIELSKI

Nauczycielka języka angielskiego od wielu lat. Ukończyła Magistra Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada Certyfikat „Nauczania języka angielskiego w przedszkolu” realizowany przez Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego oraz Certificate in Advances English (C1).

Pani Aleksandra jest entuzjastką nieustannego rozwoju osobistego, kreatywnych rozwiązań i psychologii pozytywnej. W kontakcie ze swoimi podopiecznymi kładzie duży nacisk na komunikację i umiejętności posługiwania się językiem w mowie oraz piśmie.

Podczas zajęć wykorzystuje różnorodne formy aktywizacji uczniów. Uważa, że nauka poprzez zabawę jest kluczem do najskuteczniejszego przekazania wiedzy najmłodszym. Uwielbiana przez swoich Uczniów, zawsze uśmiechnięta i wrażliwa na ich potrzeby. Swoją otwartą postawą i ogromnym zaangażowaniem zjednuje sobie zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Prowadzi zajęcia w OLL dla dzieci w wieku przedszkolnym. Grupy składają się od 6-10 osób maksymalnie a same zajęcia trwają 30 min, 15 zajęć w semestrze.

 

Centrum Kultury i Edukacji OLL Więcej niż szkoła tańca.
Oddajemy w Państwa ręce Centrum Kultury i Tańca OLL, gdzie pasją się żyje, gdzie jest zawsze odpowiedni czas na rozwój osobisty, zabawę i relaks. OLL to nie tylko szkoła tańca, choć taniec jest dla nas ważny, ale przede wszystkim miejsce przyjazne wszelkim aktywnościom. Jesteśmy otwarci dla wszystkich, małych i dużych. Posiadamy w ofercie zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Centrum tańca OLL mieści się w dzielnicy Warszawa-Mokotów, niedaleko stacji metra Wilanowska. Napisz wiadomość lub zadzwoń pod numer 795 088 883. Zapraszamy do kontaktu.
Send