Warning: include(/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 51

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.3/lib/php') in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 51
Gimnastyka i zajęcia dla seniorów | Ckit.pl Warszawa

Gimnastyka 50+

Photo of happy elderly woman at gym after training

Photo of happy elderly woman at gym after training

Gimnastyka dla seniorów, którą Państwu proponujemy, to świetna propozycja dla mieszkańców Warszawy na utrzymanie ciała w dobrej kondycji i zdrowiu. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie, zwiększają ruchomość stawów i pomagają zwalczać oraz zapobiegać bólom kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach. Program zajęć jest dostosowany do możliwości ruchowych uczestników i tak ułożony, by zmniejszyć do minimum ryzyko urazów i kontuzji. Ćwiczenia gimnastyczne 50+ poprawiają kondycję i wytrzymałość, wpływają pozytywnie na ogólne samopoczucie, relaksują i dodają energii. Są najlepsza receptą na zdrowie i codzienne czerpanie radości z życia.

Gimnastyka 50+, to najlepszy sposób na odkrycie źródła młodości i witalności. Warszawa, to miasto z dogodną komunikacją miejską, nawet jeśli nie prowadzi się, samochodu, to często odcinki, które zostają do pieszego pokonania są niewielkie. Brak codziennego ruchu, praca za biurkiem (coraz dłuższa ze względu na wydłużenie wieku emerytalnego) i niewłaściwa dieta prowadzą do poważnych problemów zdrowotnych. Skorzystajcie Państwo z naszych zajęć dla seniorów i sprawcie, żeby Warszawa pozostała w dobrej kondycji w każdym wieku.

Centrum Kultury i Edukacji OLL Więcej niż szkoła tańca.
Oddajemy w Państwa ręce Centrum Kultury i Tańca OLL, gdzie pasją się żyje, gdzie jest zawsze odpowiedni czas na rozwój osobisty, zabawę i relaks. OLL to nie tylko szkoła tańca, choć taniec jest dla nas ważny, ale przede wszystkim miejsce przyjazne wszelkim aktywnościom. Jesteśmy otwarci dla wszystkich, małych i dużych. Posiadamy w ofercie zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Centrum tańca OLL mieści się w dzielnicy Warszawa-Mokotów, niedaleko stacji metra Wilanowska. Napisz wiadomość lub zadzwoń pod numer 795 088 883. Zapraszamy do kontaktu.
Send