Warning: include(/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 52

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.3/lib/php') in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 52
HATHA JOGA - NOWE ZAJĘCIA | Centrum Kultury i Tańca

HATHA JOGA – NOWE ZAJĘCIA

Posted by on Mar 16, 2017 in Blog | Możliwość komentowania HATHA JOGA – NOWE ZAJĘCIA została wyłączona

HATHA JOGA – NOWE ZAJĘCIA

Hatha joga jest to jedna ze ścieżek jogi, w której duży nacisk kładzie się na wykonywanie ćwiczeń fizycznych – asanów. W asanach stapiają się wszystkie elementy jogi. Robiąc asany ćwiczy się ciało, pracuje się z oddechem, wzmacnia się charakter i siłę woli, koncentruje się uwagę.

W hatha jodze asany są czymś więcej niż zwykłymi ćwiczeniami fizycznymi, asanów nie robi się tak jak pompki, albo fitness. Asany powinny być wykonywane w skupieniu, z pozytywnym stanem umysłu i bez ambicjonalnego nastawienia. Każdy kto przez jakiś czas praktykuje jogę zauważa, że właśnie to skupienie zaczyna dużo dawać, aż w końcu zauważamy, że to jest o wiele ważniejsze od samych ruchów, czy ułożenia ciała.

Centrum Kultury i Edukacji OLL Więcej niż szkoła tańca.
Oddajemy w Państwa ręce Centrum Kultury i Tańca OLL, gdzie pasją się żyje, gdzie jest zawsze odpowiedni czas na rozwój osobisty, zabawę i relaks. OLL to nie tylko szkoła tańca, choć taniec jest dla nas ważny, ale przede wszystkim miejsce przyjazne wszelkim aktywnościom. Jesteśmy otwarci dla wszystkich, małych i dużych. Posiadamy w ofercie zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Centrum tańca OLL mieści się w dzielnicy Warszawa-Mokotów, niedaleko stacji metra Wilanowska. Napisz wiadomość lub zadzwoń pod numer 795 088 883. Zapraszamy do kontaktu.
Send