Warning: include(/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 52

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.3/lib/php') in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 52
PILATES & STRETCHING | Centrum Kultury i Tańca

PILATES & STRETCHING

Posted by on Paź 9, 2015 in News | 0 comments

PILATES & STRETCHING

Jedne z najskuteczniejszych form ruchu w kształtowaniu zgrabnej sylwetki i wzmacnianiu mięśni całego ciała. Szczególnie pracują mięśnie głębokie brzucha, grzbietu i miednicy. Większość ćwiczeń jest wykonywana w pozycjach niskich i leżących przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce, w rytmie własnego oddechu. Pilates wyrabia nawyk utrzymania prawidłowej sylwetki oraz podnosi próg czucia własnego ciała. Bardzo wysoka skuteczność. Świetne uzupełnienie każdego treningu. Zajęcia w niewielkim stopniu obciążają stawy, dlatego też pilates jest bardzo bezpieczną formą, proponowaną wszystkim osobom.

Dlaczego warto ćwiczyć?

Jeżeli zastanawiasz się czy warto zapisać się na Pilates & Stretching, przejrzyj listę poniższych korzyści, jakie może przynieść:

  • relaksuje,

  • wzmacnia mięśnie kręgosłupa,

  • wysmukla sylwetkę,

  • uczy prawidłowego oddechu,

  • pozwala osiągnąć idealną płynność ruchów,

  • rozwija wytrzymałość ,

  • pozwala na osiągnięcie harmonii ciała i umysłu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Centrum Kultury i Edukacji OLL Więcej niż szkoła tańca.
Oddajemy w Państwa ręce Centrum Kultury i Tańca OLL, gdzie pasją się żyje, gdzie jest zawsze odpowiedni czas na rozwój osobisty, zabawę i relaks. OLL to nie tylko szkoła tańca, choć taniec jest dla nas ważny, ale przede wszystkim miejsce przyjazne wszelkim aktywnościom. Jesteśmy otwarci dla wszystkich, małych i dużych. Posiadamy w ofercie zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Centrum tańca OLL mieści się w dzielnicy Warszawa-Mokotów, niedaleko stacji metra Wilanowska. Napisz wiadomość lub zadzwoń pod numer 795 088 883. Zapraszamy do kontaktu.
Send