Warning: include(/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 52

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.3/lib/php') in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 52
Szkoła tańca, taniec dla dzieci i dorosłych - Warszawa | Ckit.pl Mokotów

Kim jesteśmy?

Profesjonalna Szkoła Tańca

Centrum Kultury i Tańca OLL w Warszawie powstało z potrzeby serca. Pomysłodawczyni projektu Kalina Grzegrzółka-Banasiewicz chciała stworzyć miejsce dla ludzi z pasją, w każdym wieku. Marzyło się jej wykreowanie przestrzeni pełnej pozytywnej energii, ciepła i harmonii, gdzie zawsze jest odpowiedni czas, żeby realizować to, co nam w duszy gra.
Oddajemy w Państwa ręce Centrum Kultury i Tańca OLL, gdzie pasją się żyje, gdzie jest zawsze odpowiedni czas na rozwój osobisty, zabawę i relaks. OLL to nie tylko szkoła tańca, choć taniec jest dla nas ważny, ale przede wszystkim miejsce przyjazne wszelkim aktywnościom. Jesteśmy otwarci dla wszystkich – małych i dużych. Posiadamy w ofercie zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Wysokie standardy i szybki dojazd

Centrum tańca OLL mieści się w dzielnicy Warszawa-Mokotów, niedaleko stacji metra Wilanowska. Za sprawą świetnej lokalizacji szybko i bezproblemowo można do nas dojechać metrem, autobusem i tramwajem. Dla zmotoryzowanych mamy dogodne miejsca parkingowe. Nasz obiekt spełnia wszystkie nowoczesne standardy. Sale są klimatyzowane i odpowiednio wyposażone (zachęcamy do odwiedzenia zakładki: Galeria).

Do Państwa dyspozycji mamy:

  • Salę taneczną
  • Salę baletową
  • Salę plastyczną
  • Salę logopedyczną
  • Przebieralnie
  • Recepcję

 

Wiele korzyści

Zapraszamy absolutnie wszystkich, w każdym wieku. Jeśli zwykle tylko przywozicie na zajęcia swoje pociechy to warto samemu wykorzystać ten czas, oderwać się od problemów i odpocząć. Dzieci rozwijają pod fachową opieką swoje zainteresowania, a Państwo możecie w tym czasie zrobić coś dla siebie i gwarantujemy, że wyjdziecie od nas szczęśliwsi i zrelaksowani. Zajęcia taneczne i gimnastyczne dla dorosłych w naszej szkole pomogą Państwu poradzić sobie z napięciem mięśniowym, stresem, a także poprawić kondycję fizyczną. Ponadto kurs tańca w Centrum OLL zapewni Państwu i Waszym dzieciom pewność siebie na różnego rodzaju uroczystościach oraz imprezach formalnych i nieformalnych.

Wykwalifikowana kadra i elastyczny plan zajęć

Zajęcia prowadzimy o różnych porach, aby każdy znalazł czas i mógł skorzystać z naszych propozycji. Po ciężkim dniu w pracy wystarczy wsiąść w samochód, czy metro i już przenoszą się Państwo w pozytywne klimaty gorących latynoskich rytmów, świat wyciszającej jogi, czy energetyzującej Zumby.

Nasi trenerzy są ekspertami w swoich dziedzinach, posiadają wieloletnie doświadczenie i mają na koncie wiele sukcesów zawodowych. Programy zajęć dostosowaliśmy do konkretnych odbiorców, ich wieku i możliwości, tak by maksymalnie spełnić oczekiwania.

Będzie nam niezwykle miło spotkać się z Wami w Centrum OLL na kursie tańca i nie tylko.

Centrum Kultury i Edukacji OLL Więcej niż szkoła tańca.
Oddajemy w Państwa ręce Centrum Kultury i Tańca OLL, gdzie pasją się żyje, gdzie jest zawsze odpowiedni czas na rozwój osobisty, zabawę i relaks. OLL to nie tylko szkoła tańca, choć taniec jest dla nas ważny, ale przede wszystkim miejsce przyjazne wszelkim aktywnościom. Jesteśmy otwarci dla wszystkich, małych i dużych. Posiadamy w ofercie zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Centrum tańca OLL mieści się w dzielnicy Warszawa-Mokotów, niedaleko stacji metra Wilanowska. Napisz wiadomość lub zadzwoń pod numer 795 088 883. Zapraszamy do kontaktu.
Send