Warning: include(/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 52

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.3/lib/php') in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 52
TANIEC DLA NARZECZONYCH | Centrum Kultury i Tańca

TANIEC DLA NARZECZONYCH

Posted by on Sie 19, 2016 in News | 0 comments

TANIEC DLA NARZECZONYCH

Kontakt z instruktorem 502-054-718

Na weselu pierwszy taniec Pary Młodej ma znaczenie symboliczne, jest też znakiem dla gości do rozpoczęcia zabawy. To tradycyjny i niezbędny element każdego wesela. To także jedyny taniec, kiedy Państwo Młodzi obserwowani są od początku do ostatniej sekundy piosenki. Dlatego też tak ważne jest, aby się do niego dobrze przygotować.

Centrum Tańca OLL proponuje specjalną ofertę, kurs tańca dla narzeczonych. Proponujemy miesięczny, intensywny, zróżnicowany w stylach kurs. Ma on za zadanie przygotować kompleksowo przyszłych małżonków do całego wesela – nie tylko do pierwszego wspólnego tańca. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu i zawierały wiele technik tanecznych jak: taniec użytkowy, waltz, tango, disco samba, disco swing, rock and roll.

Kontakt z instruktorem 502-054-718

Centrum Kultury i Edukacji OLL Więcej niż szkoła tańca.
Oddajemy w Państwa ręce Centrum Kultury i Tańca OLL, gdzie pasją się żyje, gdzie jest zawsze odpowiedni czas na rozwój osobisty, zabawę i relaks. OLL to nie tylko szkoła tańca, choć taniec jest dla nas ważny, ale przede wszystkim miejsce przyjazne wszelkim aktywnościom. Jesteśmy otwarci dla wszystkich, małych i dużych. Posiadamy w ofercie zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Centrum tańca OLL mieści się w dzielnicy Warszawa-Mokotów, niedaleko stacji metra Wilanowska. Napisz wiadomość lub zadzwoń pod numer 795 088 883. Zapraszamy do kontaktu.
Send