Warning: include(/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 52

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/flavawor/www/ckit/wp-content/plugins/pdf-embedder/defines.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.3/lib/php') in /home/flavawor/www/ckit/wp-config.php on line 52
ZUMBA FITNESS | Centrum Kultury i Tańca

ZUMBA FITNESS

Posted by on Mar 16, 2017 in Blog | Możliwość komentowania ZUMBA FITNESS została wyłączona

ZUMBA FITNESS

Zumba jest dla wszystkich bez względu na płeć, wiek, kondycję i umiejętności taneczno-ruchowe, gdyż łatwo można ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości. Nieważne więc czy masz naście czy kilkadziesiąt lat. Na zajęciach Zumby spotykają się cztery pokolenia ćwicząc i bawiąc na niej doskonale.

  • Zumba to trening cardio dzięki czemu zdobywamy kondycję oraz skutecznie spalamy kalorie podczas godziny zajęć o zmiennej intensywności można stracić nawet 400-600 kalorii.

  • Łagodzi stres. Energiczne ruchy nie tylko pomagają w uwalnianiu endorfin (hormonów szczęścia) przez co następuje wyraźna poprawa nastroju, czujemy się odprężeni i spełnieni ale również pomagają zapomnieć o problemach dnia codziennego i pozbawiają nas kompleksów.

  • Pomaga w obniżeniu ciśnienia krwi, wzmacnia serce i układ krwionośny.

  • Zwiększa gęstość kości i zmniejsza ryzyko osteoporozy.

  • Poprawia równowagę i napięcie mięśniowe.

  • Program Zumba fitness wyostrza zmysły i pobudza nasz umysł do działania.

  • Miło spędzamy czas ćwiczeń z ludźmi zróżnicowanymi wiekowo – wspólna pasja bardzo zbliża, dlatego też stajemy się bardziej otwarci na innych.

  • Zapewnia trening całego ciała. Wiele ruchów w Zumbie angażuje mocno mięśnie brzucha i grzbietu, co powoduje ujędrnienie i wzmocnienie tych partii mięśniowych. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko wystąpienia bólów kręgosłupa.

Zapraszamy również na zajęcia ZUMBA KIDS.

Centrum Kultury i Edukacji OLL Więcej niż szkoła tańca.
Oddajemy w Państwa ręce Centrum Kultury i Tańca OLL, gdzie pasją się żyje, gdzie jest zawsze odpowiedni czas na rozwój osobisty, zabawę i relaks. OLL to nie tylko szkoła tańca, choć taniec jest dla nas ważny, ale przede wszystkim miejsce przyjazne wszelkim aktywnościom. Jesteśmy otwarci dla wszystkich, małych i dużych. Posiadamy w ofercie zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Centrum tańca OLL mieści się w dzielnicy Warszawa-Mokotów, niedaleko stacji metra Wilanowska. Napisz wiadomość lub zadzwoń pod numer 795 088 883. Zapraszamy do kontaktu.
Send